Blog

Oficjalna premiera projektu MOLOS.cloud

Dodano: 2016-09-02

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty zestaw usług z zakresu Przemysłu 4.0 oraz IoT.
MOLOS.cloud to zestaw rozwiązań chmurowych przeznaczonych do akwizycji, prezentacji oraz analizy danych z procesów przemysłowych mających na celu zwiększanie wydajności procesów, wykrywania potencjalnych usterek oraz redukcji kosztów wymaganych do utrzymania infrastruktury SCADA.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na dedykowaną stronę WWW projektu: www.molos.cloud

XVIII Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW

Dodano: 2016-07-21

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznego Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW, które odbędzie się w dniach 5-7 września 2016. Na naszym stoisku będzie możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami naszej spółki w zakresie Przemysłu 4.0 oraz rozwiązań chmurowych przeznaczonych dla energetyki.
W szczególności przedstawimy zagadnienia związane z migracją systemów SCADA do rozwiązań chmurowych, wykorzystaniem technologii IoT na potrzeby zdalnego nadzoru nad procesami technologicznymi oraz rozwiązania w zakresie uczenia maszynowego pozwalające na przewidywanie awarii oraz optymalizację procesów.

RNT wdroży szynę ESB w LW Bogdanka na potrzeby budowy platformy do wymiany danych pomiędzy systemami IT

Dodano: 2015-11-03

Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka zawarła umowę z kopalnią LW Bogdanka obejmującą wdrożenie szyby ESB (Enterprise Service Bus) w celu budowy platformy integracyjnej na potrzeby wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi kopalni. Kontrakt obejmuje dostawę wymaganych licencji (MS BizTalk Server 2013), instalację na klastrze VMWare, przeprowadzenie wdrożenia, przeszkolenie załogi, a także zapewnienie usług serwisu powdrożeniowego.

Targi MTGPEiH KATOWICE 2015

Dodano: 2015-08-31

Po raz kolejny nasza firma prezentuje swoją ofertę na największych targach w Europie, które odbywają się cyklicznie w Katowicach, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego SPODEK.

Serdecznie zapraszamy na odwiedzenie naszej ekspozycji znajdującej się w sektorze B, wewnątrz Spodka, na płycie głównej. Mamy nadzieję, że łatwo będzie trafić, ponieważ nad stoiskiem znajdować się będzie punkt nawigacyjny w postaci słusznych rozmiarów balonu. Zaprezentujemy najnowsze produkty oraz systemy informatyczne jak również znane i rozwijane wciąż aplikacje, które pracują obecnie na wielu obiektach spółek węglowych.Poniżej adres oraz godziny otwarcia:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek al. Korfantego 35 40-005 Katowice

08 września – wtorek godz. 10.00 – 17.00
09 września – środa godz. 10.00 – 17.00
10 września – czwartek godz. 10.00 – 17.00
11 września – piątek godz. 10.00 – 16.30

Nagroda dla RNT podczas warsztatów IPA 2015

Dodano: 2015-05-28

Z przyjemnością informujemy, że siódmy rok z rzędu nasza spółka osiągnęła najwyższą sprzedaż pakietu SCADA Asix co zostało docenione przyznaną nam nagrodą podczas tegorocznych warsztatów szkoleniowych dla autoryzowanych Integratorów Pakietu Asix.

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem