Blog

Nagroda dla RNT podczas IPA 2017 - dziesięć lat z rzędu największej sprzedaży pakietu SCADA Asix

Dodano: 2017-05-31

Z przyjemnością informujemy, że dziesiąty rok z rzędu nasza spółka osiągnęła najwyższą sprzedaż pakietu SCADA Asix co zostało docenione przyznaną nam nagrodą podczas tegorocznych warsztatów szkoleniowych dla autoryzowanych Integratorów Pakietu Asix.

Biuro handlowe w Warszawie

Dodano: 2017-05-12

Pragnąc być bliżej naszych klientów i partnerów z centralnej i północnej Polski, a także w celu sprawniejszej obsługi rynku CEE, w maju tego roku, nasza spółka otwarła biuro handlowe w Warszawie. Biuro zlokalizowane jest pod adresem: RNT sp. z o.o., Teligi 5/8, 02-777 Warszawa.

III Forum Nowoczesnej Produkcji

Dodano: 2017-03-29

Zapraszamy do uczestnictwa i spotkania z nami podczas tegorocznego Forum Nowoczesnej Producji. Nasz CEO - Sebastian Sokół przeprowadzi prezentację w zakresie zastosowania rozwiązań IoT w przemyśle i weźmie udział w debacie "Metamorfoza w zarządzaniu produkcją – ndustrial Internet of Things". Jednocześnie nasi przedstawiciele obecni będą na stoisku Microsoft jako partnerzy.

Digital Experience Day

Dodano: 2017-03-29

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz wysłuchania doświadczeń w zakresie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw oraz praktycznych wdrożeń z obszaru Przemysłu 4.0 podczas konferencji Digital Experience Day, która odbędzie się w Warszawie w dniu 31 marca 2017. RNT obecne będzie podczas ścieżki "Przemysł - innowacyjne rozwiązania branżowe".

Seminarium Intelligence of Things, czyli o IoT w biznesie

Dodano: 2017-02-17

Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium "Intelligence of Things", czyli o IoT w biznesie, które odbędzie się w Gdańsku w dniu 28 lutego 2017, podczas którego nasz CEO Sebastian Sokół wspólnie z Michałem Furmankiewiczem z Microsoftu wypowiedzą się w tematyce "Jak zmienia się najbardziej tradycyjny biznes dzięki projektom IoT i potencjałowi chmury. Dwa słowa o nowoczesnych procesach przemysłowych.".

Ta strona używa plików cookies niezbędnych do poruszania się po serwisie oraz do celów statystycznych, jeśli się nie zgadzasz opuść stronę.

Rozumiem